Banner


widget flash

Sofena Borsoi

O nás

 

 

 

Retrospektiva vrhů 1984 až 2011 chovatelské stanice Sofena je již hotova, prosím podívejte se do Main Menu:  Vrhy + Fotogalerie

Děkujeme za návštěvu.

Sofena je chovatelská stanice z malé země ve středu Evropy – z České republiky. Naleznete nás kousek od Prahy v malé vesničce jménem Světice, která je obklopena hlubokými lesy stejně jako i rozlehlými poli.

Naši barzoji žijí ve vytápěných (pouze při kruté zimě) boudách – lépe řečeno domech propojených venkovními výběhy. Celková plocha obou zahrad je přes 2000m2 a mohou zde  běhat, řádit  a také chodí často na dlouhé procházky po okolí.

Sofena

Noví majitelé jsou vybíráni pečlivě, musí naplňovat naše představy:  jako jsou dobré podmínky pro barzoje (místo na proběhnutí – nebo možnost k proběhnutí, dostatek kvalitní potravy) a přístup ke svým psům s láskou apod.

Naneštěstí  (ale  i za to jsme rádi)  většina námi  odchovaných barzojíků končí na gaučích, kteří jim jejich majitelé koupili poté co  začali být příliš velcí na jejich postel. Jedí ty nejvybranější delikatesy jako šunku, banány, hroznové víno. Stali se z nich plnohodnotní členové rodiny a ti na výstavy přece nechodí … Nadruhou stranu se vůbec nezlobíme, tito barzoji mají naprosto fantasticky sladký život  a je zde i dost ostatních Sofen, které navštěvují úspěšně výstavy.

barzoj-borsoi-borzoi-barsoi-barzoi-ruský chrt-vrh-štěně-štěňátko-puppy-chovatelská stanice-kennel-CZ-Czech republic

 
Joomla SEO powered by JoomSEF